טיול נשים מיוחד לוייטנאם קמבודיה - ינואר-פברואר 2019

תאריך : יציאה 28/1/19 חזרה 13/2/19

17 יום

מסלול מיוחד לוויטנאם בזמן ראש השנה הסיני והוויטנאמי - הזדמנות של פעם בשנה לחוות את ההכנות לחג - שווקים תוססים, שווקי פרחים, קישוטים חגיגיים ועוד לצד טבע, המקונג דלתא ושיט באזור מפרץ הלונג. טיסות בחברת אל על + 3 טיסות פנים. 

בהדרכת סיון גוטמן.

הטיול מתאים גם לנשים שומרות מסורת.

פרטים והרשמה:

רוני - 050-6575069

ניתן גם למלא פרטים כאן וניצור איתך קשר.

טיול נשים לוייטנאם-קמבודיה

הטיול מלא! ניתן להצטרף לרשימת המתנה

יציאה>> 28/1/19

חזרה>> 13/2/19

17 יום

מסלול מיוחד לוויטנאם בזמן ראש השנה הסיני והוויטנאמי - הזדמנות של פעם בשנה לחוות את ההכנות לחג - שווקים תוססים, שווקי פרחים, קישוטים חגיגיים, פסלי אור ואולי אפילו ריקודי דרקונים בשכונות. אווירת החג מתווספת למפגש המיוחד עם וייטנאם: שבטי הרים ששומרים על המסורת הייחודית שלהם במנהגים מיוחדים לחג, ערים עם אדריכלות צרפתית-קולניאלית, קולינריה עשירה, שיט בלתי נשכח במפרץ הלונג הידוע ביופיו ובצוקיו המזדקרים מהים והאזור הצבעוני של המקונג דלתא - שווקים צפים ותעלות, עצים טרופיים ומפעלי-סדנה משפחתיים. נסיים את הטיול בביקור בעיר המקדשים המרהיבה אנגקור בלב הג'ונגל בקמבודיה.


פרטי המסלול:

יום 1+2: יום ב'-ג': 28-29.1 תל אביב – בנגקוק - הו צ'י מין סיטי (סייגון)

נצא בטיסת לילה לבנגקוק, משם נמשיך לטיסה נוספת להו צ'י מין. הגעה בשעות הערב ישירות למלון.

 

יום 3: יום ד': 30.1 - הו צ'י מין סיטי 

בתקופה זו בשנה לפני ראש השנה הוויטנאמי העיר, שברחובותיה עדויות לשלטון הקולוניאלי הצרפתי, מוצפת בשווקי פרחים מרהיבים, פסלי אורות נוצצים ואווירת חג של פעם בשנה. נצפה על קתדרלת נוטרדאם, נבקר בבניין הדואר המרכזי, במוזיאון המלחמה ובשוק הצבעוני הענק. נטעם מעדנים שמכינים ואוכלים בוויטנאם רק בראש השנה ונבקר בצ'יינה טאון של סייגון. הרובע הסיני בעונה זו מקושט באורות אדומים וצהובים, עששיות וקישוטי חג. נבקר בפגודה המרכזית של הקהילה הסינית ונכיר את מנהגי החג. אולי אף יהיה לי מזל לראות ריקודי דרקונים. נלון בהו צ'י מין סיטי. 

 

יום 4: יום ה': 31.1 - הו צ'י מין סיטי – מקונג דלתא - קאן תו

בבוקר נצא בנסיעה לעבר הדלתא של נהר המקונג - "קערת האורז" של וייטנאם - אזור של שדות אורז מוצפים, כפרים ציוריים, שווקים צפים ותעלות. נשוט על נהר המקונג ובתעלות הצרות המסתעפות ממנו, נבקר במפעלים ביתיים שונים ונראה את העצים הטרופיים הגדלים על שפת הנהר ואת המסחר על גבי סירות. נלון בקאן תו.

 

יום 5: יום ו': 1.2 - קאן תו - השוק הצף - הנוי

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא בסירת מנוע אל השוק הצף של קאי רנג - השוק התוסס ביותר בדלתא. שעות הבוקר המוקדמות והימים שלפני ראש השנה הם הזמן הכי מרתק בשוק בו כולם עסוקים במיוחד במסחר. לאחר מכן ניסע אל שדה התעופה ונטוס להנוי, עיר הבירה של וייטנאם. 

 

יום 6: שבת: 2.2 - הנוי

נקדיש את היום להאנוי, בירת וייטנאם. זו עיר קולוניאלית שבנייניה המרשימים הם עדות להשפעה הצרפתית ולתקופה הידועה בפאר שלה. נצא לסיור באתריה המרכזים וברחובותיה ההומים. נבקר במתחם המאוזוליאום הענק של הו- צ'י- מין, מייסדה ומנהיגה של וייטנאם, פגודת-העמוד-האחד ומקדש הספרות הקונפוציוני. נשוטט ברחובות הקטנים של העיר היכן שפועלים בעלי מלאכה שונים ועסוקים בעמל יומם. במהלך הסיור נעבור ברחובות קטנים ומקושטים לחג ובשוק הפרחים בו מוצגים מאות סוגי פרחים ועצי תפוז סיני. לינה בהנוי

 

יום 7: יום א': 3.2 - הנוי - סאפה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע דרך נופיה הירוקים של צפון וייטנאם לעיר סאפה, עיר הנופש הידועה שנבנתה תחת השלטון הצרפתיכאן נפגוש קבוצות של מיעוטים אתניים המשמרים את תרבותם ומסורתם בבגדים צבעוניים ובמנהגים. נצא לסיור רגלי לעבר מפלי הכסף הנופלים מגובה של 100 מטרים ונבקר בכנסייה ממנה נשקף נוף פנורמי של העיירה. זהו ערב ראש השנה הסיני ונלון בסאפה.


יום 8: יום ב': 4.2 - סאפה - יום בין כפרי המיעוטים

היום הוא יום חג (ראש השנה) וננצל אותו לסיורי הליכה רגליים בין הכפרים, מפגשים עם נשות שבטי ההרים בבתיהן, הדגמת בישולי חג וארוחה בבית מקומי. לאחר הטיול הרגלי ניכנס לבית בו נראה איך מכינים את אחת ממנות החג המסורתיות: סטיקי-רייס בשלושה צבעים. נתארח בבית לארוחה קלה ונמשיך במפגשים עם המקומיים בכפריהם.

 

יום 9: יום ג': 5.2 - סאפה - הנוי

ננצל את החצי הראשון של היום למפגשים עם שני השבטים הגדולים באזור החיים יחד בכפר אחד ומשמרים את מנהגיהם השונים העוברים מדור לדור. הם נבדלים זה מזה בבגדיהם ומתמחים במלאכות יד. ניסע לעיירת הגבול לאו צ'אי שם נאכל צהריים ונמשיך בנסיעה להנוי. 

 

יום 10: יום ד': 6.2 - הנוי - הלונג ביי

מפרץ האלונג הוא אחד מאתרי הנוף היפים והמפורסמים בווייטנאם, אחד משבעת פלאי העולם. מימיו הצלולים של המפרץ מנוקדים באלפי איים/סלעים המבצבצים מן המים בשלל צורות, ובהם נקיקים ומערות. מהנוי ניסע למפרץ לאן הא - החלק הדרומי של מפרץ הלונג ונשוט במפרץ היפהפה. נאכל על הסיפון ונלון בסירה. 

 

יום 11: יום ה': 7.2 הלונג ביי/לאן הא ביי הנוי - דננג - הוי-אן

נתעורר על הסיפון , נאכל ארוחת בוקר ונהנה מהמשך השיט עד שעות הצהריים. נעגון וניסע ישירות לשדה התעופה של הנוי כדי לטוס לעיירת החוף דננג. ננחת וניסע למלון שלנו בהוי-אן. 

 

יום 12: יום ו': 8.2 - הוי-אן

העיירה הציורית הוי-אן שהייתה בעבר עיר נמל חשובה של סוחרים סיניים ויפנים וכיום היא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. נצא לסיור בעיירה, נבקר בגשר היפניבבית הקהילה של פוקיאן, באחד מבתי הסוחרים השמורים ונשוטט להנאתנו בסמטאות הציוריות ובחנויות בין חייטים וגלריות. ארוחת ערב ולינה בהוי-אן


יום 13: שבת: 9.2 - הוי אן - דננג - סיאם ריפ

סיור שוק וסדנת בישול. נצא רגלית עם השף לשוק המקומי, נשוטט בין הדוכנים, נגלה חומרי גלם מעניינים ונהנה מריחות וממראות השוק. נחזור לסדנת הבישול הפעילה בה נראה איך מכינים ונכין בעצמנו מנות מהמטבח הוויטנאמי. נאכל את מה שבישלנו ולאחר מנוחה נצא לעבר שדה התועפה לטיסה שלנו לסיאם ריפ, קמבודיה.

 

יום 14: יום א': 10.2 - נפלאות אנגקור

נצא הבוקר להכיר את  סיאם ריפ.  נהנה מביקור במתחם הארכיאולוגי המיוחד – מקדשי אנגקור – נבקר באתרים המרשימים המקדש הגדול – אנגקור ואט, אנגקור טום – בירת החמר הקדומה שנבלעה בג'ונגל לפני מאות שנים. באיון, כאן נצא לצפות בפסלי הראש הענקיים, מרפסת הפילים, מרפסת המלך המצורע. נסייר בינות מקדשים עתיקים רבים ככל שיותיר לנו הזמן. לינה בסיאם ריפ.


 יום 15: יום ב': 11.2 - סיאם ריפ – שייט באגם הטונלה סאפ

הבוקר נצא לשייט באגם הטונלה סאפ, בין כפרים צפים מיוחדים במינם. נבקר במקדש טא פרום ששורשי העצים כיסו חלק גדול ממנו. נלון בסיאם ריפ.


יום 16+17: יום ג', ד': 13.2 ,12.2 סיאם ריפ – בנגקוק – תל אביב

לאחר השלמת הביקור. נצא בערב לנמל התעופה לטיסה לישראל דרך בנגקוק..

 

מחיר:

4190$ עד 10/10/18

4290$ לנרשמות אחרי 10/10/18

המחיר כולל:

 -טיסות במסלול ת"א – בנגקוק – סייגון  סיאם ריפ - בנגקוק - ת"א (בחברת "אל על")

-3 טיסות פנים

-מלונות ברמה גבוהה

-ארוחות בוקר וערב במלונות או במסעדות מקומיות.

-כניסות לכל האתרים והביקורים כמפורט בתכנית

- סדנת בישול, ביקור בבתים 

- שיט ולינה בסירה בהלונג ביי

 -מדריכה ישראלית מנוסה

-תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג לכל אורך הטיול

-דמי רישום וטיפול

-מסי נמל

-תשר לנותני השירותים המקומיים

-מים מינרליים

 המחיר לא כולל:

-ביטוח רפואי ומטען

-שתייה וארוחות שאינן כלולות בתכנית

-הוצאות בעלות אופי אישי

-אשרת כניסה וטיפול בוויזה לוייטנאם 

-אשרת כניסה וטיפול בוויזה לקמבודיה 


פרטים והרשמה:

רוני - 050-6575069

ניתן למלא פרטים כאן וניצור איתך קשר.

חיסונים

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה ללשכות הבריאות המחוזיות באזור מגוריך. פרטים באתר זה במידעון.


חשוב לדעת: וייטנאם עם כל הקסם שבה היא מדינת עולם שלישי. מפגש או פעילות שנקבעה, יכולים להשתנות. אנו נעשה הכול להצלחת הטיול ולקיום כל הפעילויות הרשומות, אולם יש לקחת בחשבון שבוויטנאם  ההתנהלות היא שונה.  

 לפרטים והרשמה רוני  050-6575069