טיול לעומק רג'אסטן בפסטיבל ההולי - מרץ 20

תאריך : 29/2/20 - 12/3/20

טיול נשים 5* לעומק רג'אסטן וסיום בפסטיבל ההולי (הצבע). ארמונות קסומים, מקדשים.
חוויה מרתקת וסוחפת חושים - צבעים, ריחות, צלילים ומראות. טיסות ישירות.
 
13 יום
בהדרכת סיון גוטמן
יציאה - 29/2/20   
חזרה - 12/3/20 

הטיול מתאים גם לנשים שומרות מסורת

פרטים והרשמה:

רוני - 050-6575069. ניתן גם למלא פרטים כאן וניצור איתך קשר.


טיול נשים בעומק חבל רגא'סטן בהודו, חבל המלכים והנסיכים (ראג' – נסיך, סטן-ארץ). נבקר במקדשים עתיקים, שווקים ססגוניים וארמונות מפוארים. נגיע לג'אייסלמר, 'העיר המוזהבת' במדבר בקצה המערבי ביותר של רג'אסטן ונבקר גם בג'ודפור, 'העיר הכחולה', ואודייפור הרומנטית הידועה ביופיה בה דבק הכינוי 'ונציה של המזרח'. נסיים את הטיול בפושקר לגדות אגם קדוש ונשתתף בפסטיבל ההולי (פסטיבל הצבע) – חגיגה ססגונית של שמחה אמיתית ושובבות. חוויה של פעם בשנה ועבור מטיילים – (כנראה) של פעם בחיים. בטיול משולבים מפגשים אישיים עם נשים הודיות ומקומיים וסדנאות חווייתיות המעניקות טעימה מאורח החיים ההודי המיוחד.

יום 1 – 29/2 

טיסת לילה ישירה ת"א-דלהי

 

יום 2 - 1/3 דלהי

ננחת בדלהי בשעות הבוקר. נערוך סיור בעיר, נראה ונחוש את העיר התוססת הזו. נבקר במקדש אקשדרהם החדש והמיוחד בסגנונו הארכיטקטוני ונבקר במקומות נוספים. נלון בדלהי.

 

יום 3-4 – 2-3/3 דלהי-ג'אייסלמר

נגיע בטיסה מדלהי לג'ייאסלמר, פנינה בלב מדבר, הממוקמת בקצה המערבי ביותר של חבל ראג'סטן. זוהי עיר ציורית ושלווה שנראה כאילו נלקחה מסיפורי אלף לילה ולילה. העיר בנויה סמטאות מרוצפות באבנים עתיקות ומעליהן, במרכז העיר, מתנשא לגובה 80 מטר המבצר המפורסם שלה. המבנה נראה כאילו בקע מחולות המדבר והועתק מסיפורי אגדות ילדים. במתחם הקסום הזה העמידו סוחרים ותושבי העיר מקדשים, ארמונות ואחוזות מעץ אבן וחול עם גילופים מעודנים בגווני חום- צהוב. הגוונים האלה העניקו לעיר את הכינוי "העיר המוזהבת". אנו נבקר במקדשים הגא'יינים שנבנו במאות הקודמות ועשויים אבני חול ואבני שיש לאלים. נמשיך משם לאגם גדיסר עוצר הנשימה הממוקם בלב המדבר. נלון בגא'ייסלמר.

 

יום 5-6 – 4-5/3 ג'אייסלמר-ג'ודפור

היום ניסע אל העיר ג'ודפור המכונה "עיר השמש" ו"העיר הכחולה". נבקר בתוככי מבוך הסמטאות והשווקים של העיר העתיקה שכל בתיה צבועים בכחול מה שמשווה לעיר הקסומה הזו מראה ייחודי ומיוחד. נבקר בעיר העתיקה במבצר מהראנגאר שמכונה גם המבצר המלכותי ושייך למהראג'ה של הודו. מדובר באחד המבצרים הגדולים, המרהיבים והיפים ביותר בהודו. הוא ממוקם על גבעה ומתנשא לגובה של 125 מטרים. נסייר במבצר, בחצרות ובארמונות המקושטים בעיטורים מרהיבים. נגיע לאומאיד בהוואן פאלאס, ארמון הבנוי מאבן חול ומשמש כבית מלון. המקום מפואר ועוצר נשימה והארכיטקטורה מיוחדת במינה ומלאה בפרטים מופלאים. נמשיך לג'אסוונט טאדה, אתר הקבורה של מלכי רג'סטאן ולבאר המדרגות המפוארת והעתיקה של העיר. נלון בג'ודפור.

 

יום 7 - 6/3 ג'ודפור-אודייפור

נאכל ארוחת בוקר במלון ונמשיך במסענו לכיוון אודייפור. הדרך מג'ודפור לאודייפור עוברת דרך המקדשים הג'איינים של רנקפור בהם נבקר. במקום לעלות לכביש הראשי לכיוון אודייפור, נהנה מדרך שעוברת בשמורה הררית קסומה. לאחר מכן הנוף מתחלף לשטחים חקלאיים טובלים בירק. נלון באודייפור.

 

יום 8-9 - 7-8.3  אודייפור

נאכל ארוחת בוקר במלון. פירוש השם אודייפור, היא עיר של זריחה והיא נחשבת לאחת הערים הציוריות והרומנטיות בהודו. לא בכדי כונתה אודייפור "ונציה של המזרח". העיר שוכנת על גדות אגם פיצ'ולה וידועה ביופיה הרב. באודייפור שני ארמונות מפוארים ומרשימים, סמטאות צרות וציוריות ובין היתר היא ידועה גם באמנות ציורי מיניאטורות מיוחדים. נסתובב ונחווה את העיר במשך יומיים בסוף השבוע ונלון בה.

 

יום 10 - 9/3 אודייפור-פושקר

בשעות הבוקר ניסע לפושקר, עיירה קטנה ומרתקת, שבמרכזה אגם קדוש אליו עולים ברגל ובו נערכים פולחנים דתיים. נשתתף בסדנת תיפוף, שיעור יוגה, נסייר על גדות אגם פושקר ונצפה בפעילות הרבה המתרחשת על גדותיו. נשתתף בטקס פוג'ה המתרחש ליד האגם, נבקר במקדש, נשוטט בשוק הצבעוני בו ניתן למצוא בגדים ובדים ססגוניים, תכשיטים, מוסיקה הודית, בשמים ושמנים ארומטיים. חגיגה נשית. נלון בפושקר

 

יום 11 – 10/3 פושקר – פסטיבל ההולי

פסטיבל ההולי (הצבע) נחוג בהודו בדיוק בזמן פורים. חגיגה אמיתית של צחוק, שובבות ושמחה וחזרה אל הילדות. ההודים חוגגים בפסטיבל את סוף החורף ותחילת האביב ונוהגים להשליך זה על זה אבקות צבע. נצפה בחגיגת הצבעים המשלהבת כשאנו עומדות על אחד מגגות העיר. מי מאיתנו שתרצה לקחת חלק בחגיגה תוזמן להתנסות במתחם משלנו בזריקת צבעים אורגניים לא רעילים. לקראת ערב נצא רכובות בכרכרות גמלים לחפלה מדברית באווירת אלך לילה ולילה. נלון בפושקר.

 

יום 12 – 11/3 פושקר דלהי

היום נטוס חזרה אל דלהי. נסייר בעיר ככל שיותיר הזמן ונשלים קניות. בערב נחגוג מסיבת סיום. נלון בדלהי

 

יום 13 – 12/3 דלהי-ת"א

בצהריים נטוס חזרה לישראל בטיסה ישירה מדלהי. ננחת בישראל בשעות הערב

 

קיימת אפשרות להארכת הטיול בעוד 5 ימים לדהרמסלה למרגלות ההימאליה(בתוספת תשלום)


למה כדאי לנסוע איתנו?

כי חשוב לנו שתיהני ונעשה הכל לשם כך. אנו חושבות על כל פרט: הקפדה מיוחדת על המדריכות, מתמחות בהודו ובעלות ידע רב.

מלווה הודית הדואגת  לכל הפרטים הקטנים (מעל 15 מטיילות)

בתי מלון בדרגת 5* (בפושקר מלון מורשת יפהפה)

אוטובוס תיירים חדיש וממוזג

 מפגשים וסדנאות מיוחדות

 שיעור יוגה

 חפלה מדברית

סדנת תיפוף בפושקר

טיפול אישי (חינם בארץ) להשגת מטרה באמצעות NLP  ודמיון מודרך.

הכי חשוב - אווירה נעימה, מקבלת, מאפשרת ומשחררת.


מחיר - 3890$ לנרשמות עד ל - 23/10. לאחר מכן יעלה המחיר ל- 4040$.

(תוספת חדר ליחיד:  )

כולל:

חצי פנסיון

טיסות ישירות להודו וחזרה (כולל מס נמל ודלק. שינוי במחיר יחול על הנוסעת)

טיסת פנים

נסיעות בתוך הודו-אוטובוס ורכבים נוחים וממוזגים.

טיפים לנותני השירותים בהודו

מדריך מקומי ומדריכ/ה ישראלי/ת

מלווה הודי (מעל 15 מטיילות, בנוסף למדריכים)

כניסות לאתרים

בתי מלון טובים בנמצא (בדרך כלל 5*)

סדנאות ומופעים

מים מינרליים במהלך הטיול

 

המחיר אינו כולל:

שתייה והוצאות אישיות

אשרת כניסה להודו

חיסונים

ביטוח נסיעות - בריאות ומטען (חובה על הנוסעת לעשות זאת!).

טיפ למדריכה הישראלית כראות עינכן (נהוג כ - 4 - 5 $ ביום)

 

 תנאי ביטול :

עד 90 ימי עבודה טרם היציאה -     150$ דמי רישום

30-90   ימי עבודה טרם היציאה -  25% מערך ההזמנה

14-29 ימי עבודה טרם היציאה -    50% מערך ההזמנה

3-13  ימי עבודה טרם היציאה -     75% מערך ההזמנה

יומיים או אי הגעה -                     100% מערך ההזמנה

 

חשוב לדעת: סוד קסמה של הודו עלול להיות לנו לעיתים לרועץ. הודו היא מדינת עולם שלישי, מפגש או פעילות שנקבעה, יכולים להשתנות. אנו נעשה הכל להצלחת הטיול ולקיום כל הפעילויות הרשומות אולם יש לקחת בחשבון שבהודו ההתנהלות היא שונה, לפיכך לא רשמנו את כל הפעילויות המתוכננות. התוכנית גדושה.

פרטים - רוני 077-7121717         050-6575069