טיול נשים לדרום הודו.

תאריך :

טיסות ישירות  גן עדן עלי אדמות.

טיול 5* בנופים טרופיים קסומים, מקדשים, שווקים.

 

יציאה - מקווים בקרוב

חזרה- 


הטיול מתאים גם לנשים שומרות מסורת

בהדרכת  


 הטיול מתאים גם לשומרות מסורת
 
17 ימים
 
יציאה -   לא ידוע. נקווה בקרוב
חזרה -    

מסע אל נופים טרופיים קסומים בקראלה בשילוב ערים תוססות - מומבאי, קוצ'ין, פונדיצ'רי, מדוראי, מלון ספא איורובדי מפנק, שווקים, מקדשים עתיקים וצבעוניים, ארמונות. עצי קוקוס לחוף תעלות מים, כפרים אותנטיים – עולם הולך ונעלם. מפגשים עם נשים, אנשים, תרבות שונה, מטעי תה ותבלינים, חופים אקזוטיים עם שקיעות מדהימות, שיט בסירה בבק ווטרס, סדנאות ועוד.
 
 
 
לפרטים ושאלות - צרו קשר בטל. 050-6575069  או   077-7121717
 
פרטי המסלול:


יום 1  - יציאה - טיסה ת"א – קוצין

נצא בטיסת לילה (ישירה) מתל אביב לקוצין 
 
יום 2 - נחיתה בקוצ'ין
 
נחיתה בשעות הבוקר בקוצין. הגעה למלון. עיר קסומה ובעלת השפעות פורטוגזיות והולנדיות. 
נטייל בשוק ובסמטאות העתיקות, נראה את רשתות הדגים המיוחדות והמפורסמות שלה.
נבקר בבית הכנסת המיוחד בו התגוררה קהילת יהודי קוצ'ין, ממנה נשארו מתי מעט היום. לינה בקוצ'ין.

יום 3 - קוצ'ין - צ'אנאי

 בשעות הבוקר נטוס בטיסת פנים לצ'אנאי. עיר החוף צ'אנאי, הידועה גם בשמה מדראס, היא בירתה של טאמיל נאדו. לאחר הנחיתה, נבקר באשראם של ראמה-קרישנה פרמהאמסה, אחד היוגים-הקדושים החשובים ביותר בהודו במאה ה-19 שהשפיע רבות על עיצוב הרוחניות בהודו העכשווית ועל ההפצה של רוחניות הודית ברחבי העולם. לאחר מכן נצא לכיוון המקדש המרהיב והצבעוני קאפאלשווראר, המוקדש לאל שיווה ולאלה פרוואטי. נתהלך לאורך השוק שמקיף את המקדש, שם קונים המאמינים מנחות לאלים ונצפה בטקסים המתקיימים בשעות הערב. נלון בצ'אנאי. 


יום 4 - צ'אנאי - טירובנמאלאי
 
היום ניסע אל טירובנמלאי (ובקיצור טירו). העיר משמשת כמרכז רוחני גדול, אליו מגיעים עולי רגל מהודו ומהעולם כולו. במרכז טירו האשראם של הגורו המפורסם רמאנה מהא-רישי (1879-1950), ההר הקדוש ארטנצ'לה והמקדש של האל שיווה. בשהותנו שם נבקר במרכזי הרוחניות הללו, נשב למדיטציה, נלמד על חייו ותורתו של המהא-רישי וננסה יחד לחוות את העוצמה הרוחנית של המקום. נלון בטירו.
 
יום 5 - טירובנמאלאי - מהבליפוראם
 
הבוקר ניסע אל מהבליפוראם שהוכרה על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית.  נעצור בדרך לביקור בכפר אומנים. במהבליפוראם נצא לביקור במקדשי החוף שהוקמו באמצע המאה השביעית ובהם גילופי אבן יפיפיים. נראה את האומנים השוקדים על מלאכת הפיסול, נהנה מבתי הקפה, מסעדות הדגים המעולות והחנויות בהן ניתן לרכוש עבודות אומנות של גילוף באבן. נלון במהבליפוראם.
 
ימים 6-7 - פונדיצ'רי

בבוקר יום שישי ניסע אל פונדיצ'רי שהיתה קולוניה צרפתית בתחילת המאה ה-18. עיר חוף יפיפיה עם אוירה ואדריכלות צרפתית.  נסייר ברחובות היפייפיים, נבקר באשראם סרי אורבינדו שנוסד בשנת 1926 ע"י סרי אורבינדו וידידה שלו צרפתיה יהודיה שזכתה לכינוי "האם". האשראם משלב יוגה ומדע מודרני ועוסק רבות בחינוך ותרבות.  
ניסע אל קהילת אורויל, אותה הקימה "האם". אורויל נמצאת סמוך לפונדיצ'רי ובו חיים אנשים מ-38 מדינות. ונבקר אצל חבר ישראלי המתגורר שם ונשמע הססבר על אורח החיים המיוחד שלהם במקום.
נבקר במקדש סרי מאנאקולה וינאיאגאר המוקדש לאל המזל בעל ראש הפיל - גאנשה.  נלון בפונדיצ'רי.


יום  8  - פונדיצ'רי -טנג'ור 

נדרים דרך נופים כפריים ונגיע אל טאנג'ור ששימשה כבירתם העתיקה של שליטי צ'ולה ( במאות 9 עד 12 ), נבקר במקדש בריהאדישוו'ארה, אשר מתנשא לגובה של 63 מ', הוכר ע"י אונסקו כ"אתר מורשת עולמית". בראש המקדש כיפה ובתוכה שיווא לינגם ענק המשמש עדיין כמקום פולחן פעיל. נלון בטנג'ור.

יום 9  -  טנג'ור - מדוראי

לאחר ארוחת הבוקר נשים פעמינו אל מדוראי המפורסמת בזכות מקדש שרי מינקשי -
מקדש גדול ססגוני ומרשים המתפרש על פני שישים דונם. הפעילות הפולחנית במקדש עומדת בקנה אחד עם עוצמתו הויזואלית. במקדש מתפללים ולומדים, שרים מנגנים, וטובלים באגני הטבילה לטהרה. כל זאת מתוך הקדשה לאל שיוה ובת זוגתו מינקשי. נבקר בשוק המקומי הצמוד למקדש. בערב נצפה בטקס מרתק בו משכיבים לישון את האל שיוה.נלון במדוראי.

 ימים 10-11 -  מדוראי -  פריאר (קומילי)

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לקומילי - עיירה קסומה בה נמצאת שמורת הטבע פריאר הנחשבת לאחת משמורות הטבע החשובות ביותר בהודו. ביומיים בהם נשהה במקום, נבקר במטעי תה ובגן תבלינים (נבחר לאחד משמונים הגנים המיוחדים בעולם) נעמוד מקרוב על צמחים טרופיים מעניינים וצמחי תבלין. סיור מרתק! לאחר מכן נתארח בבית חברה לסדנת בישול במטבח מקומי ומעניין במיוחד. נחזה במופע אמנויות לחימה.נלון בקומילי.

יום 12  - פריאר - אלפי - שיט בבק ווטרס

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לאלפי שם  נעלה על בית סירה לשיט ב - backwaters - איזור התעלות , שפע של מים ועצי קוקוס. זהו תענוג אמיתי מהווה את אחד משיאי הטיול. נאכל ארוחת צהריים על הסירה. סוד קיסמה של קארלה הוא בתעלות המים העוברות בה על פני 900 ק"מ. לצידי הדרך נבחין בעצי קוקוס, רשתות דייגים סיניות וכפרים אותנטיים. . נלון בבית הסירה או במלון על גדות הבק ווטרס.

ימים 13 - 14 - מרארי
 
נמשיך אל מרארי , עיירת נופש לחוף האוקינוס למלון ספא.  נקדיש יומיים מפנקים בסיום הטיול לעיסויים איורובדיים, יוגה והפתעות שונות. נחגוג את סוף הטיול במסיבה ובארוחה חגיגית.


יום 15  - ביקור בכפר אומנים - קוצ'ין 

ניסע דרומה בתוך נופים של צמחיה טרופית ותעלות מים.נבקר בכפר בו ניתן לראות אומנים עוסקים במלאכות העוברות מן העולם – טוויית חבל, בניית סירה מעץ ועוד משם נמשיך לקוצ'ין שם נצפה בתיאטרון קאטקאלי המיוחד למדינת קראלה. הצגה בהשראת האפוסים ההינדיים ע"י תיפוף, מודרות (תנועות ידיים מיוחדות) והבעות פנים דרמטיות מאוד. חלק בלתי נפרד מההצגה הוא צפיה באיפור הכבד והמיוחד לפני ההצגה.
 
יום 16- קוצ'ין

נמשיך את סיורנו בעיר, קניות אחרונות בשעות הערב נמריא חזרה לארץ.

יום 17 - נחיתה בארץ לפנות בוקר.

 
 מחיר הטיול:  

                       

חדר יחיד תוספת של

המחיר כולל:

חצי פנסיון
טיסות ישירות להודו וחזרה
טיסת פנים
נסיעות בתוך הודו-אוטובוס נוח וממוזג.
מדריך מקומי ומדריכ/ה ישראלי/ת
כניסות לאתרים
בתי מלון בדרגת 5* - 4*
טיפים לנותני השירותים בהודו
סדנאות ומופעים
הרצאה בנושא איורובדה
שיעור יוגה
סדנת בישול
מופע אמנויות לחימה.
מופע תיאטרון - ריקוד קאטקלי
שיט ולינה בבית סירה
ביקור בחוות תבלינים
2 בקבוקי מים בכל יום לכל מטיילת 

 
המחיר אינו כולל:
שתייה והוצאות אישיות
טיפ למדריכה הישראלית (כראות עינכן. נהוג 4$ ליום למטיילת)
אשרת כניסה להודו 300 ש"ח
חיסונים
ביטוח בריאות ומטען

 
 תנאי ביטול :
 
150$ דמי הרשמה שלא יוחזרו. בנוסף:
30-90   ימי עבודה טרם היציאה - 25% מערך ההזמנה
14-29 ימי עבודה טרם היציאה -  50% מערך ההזמנה
3-13  ימי עבודה טרם היציאה -   75% מערך ההזמנה
3 ימי עבודה ועד מועד יציאת הטיול -          100% מערך ההזמנה

לתשומת ליבכן -
הודו הינה מדינת עולם שלישי. הקצב וההתנהלות שונים בתכלית ממה שאנו מורגלות.זהו חלק מקיסמה אולם לעיתים זה משמש לנו כרועץ. אנו משתדלים ככל שניתן לעמוד בלוח זמנים ולהיות צמודים לתוכנית הרשומה. יתכנו שינויים קלים בתוכנית - במקומות ובזמנים.


לפרטים ולהרשמה, "דרך נשית"- 050-6575069  /  077-7121717 rsazir@gmail.com