טיול נשים לווייטנאם-קמבודיה. הטיול מובטח!

תאריך : פברואר 2020

טיול מיוחד לוויטנאם ולקמבודיה שהוא הרבה יותר מנופים, פולקלור ונקודות ציון תיירותיות. בטיול של "דרך נשית" הדגש הוא על מפגשים ייחודיים עם נשים מקומיות המקדמות את קהילתן, מפגשים אינטימיים, סעודות ואירוח בבתי מקומיים. 

הטיול מתאים גם לנשים שומרות מסורת.

הטיול מלא! ניתן להצטרף לרשימת המתנה.

פרטים והרשמה:

רוני - 050-6575069

ניתן גם למלא פרטים כאן וניצור איתך קשר.

טיול נשים לוייטנאם-קמבודיה. 

פברואר 2020:

יציאה 10/2/20 חזרה 26/2/20

יציאה מובטחת!

מדריכה:סיון גוטמן

ברוכות הבאות ל"דרך נשית". מוזמנות להיכרות מיוחדת ואינטימית עם וייטנאם וקמבודיה בדרך האופיינית לטיולים שלנו - טיולי נשים מיוחדים בתנאים מפנקים ובמסלול שנתפר במיוחד עבורכן. נפגוש נשים מיוחדות המשפיעות על הקהילה שלהן ומקדמות אותה, נכיר מקרוב אמנים, נתארח ונסעד בבתי מקומיים. כל זאת בנוסף לנופים המופלאים של סאפה בצפון והלונג ביי, החיים האותנטיים לאורך המקונג דלתא, שדות אורז, הערים הנוי, סייגון, והעיירה הנעימה והציורית הוי אן.

נכיר את שבטי ההרים בצפון השומרים על המסורת הייחודית שלהם, ערים עם אדריכלות צרפתית-קולניאלית, קולינריה עשירה והיסטוריה מרתקת. נצא לשיט מפנק במפרץ הלונג הידוע ביופיו ובצוקיו המזדקרים מהים, נסייר בדלתא הצבעונית של המקונג בין שווקים צפים ותעלות, עצים טרופיים ומפעלי-סדנה משפחתיים. נבקר גם בעיר המקדשים המרהיבה אנגקור בלב הג'ונגל בקמבודיה ונשוט בין כפרים צפים ליד סיאם ריפ.

פרטי המסלול:

יום 1+2: תל אביב – סיאם ריפ (קמבודיה) דרך יעד ביניים

נצא בטיסה לסיאם ריפ דרך יעד ביניים. נגיע בערב לקמבודיה ונלון בסיאם ריפ.

 יום 3: סיאם ריפ ומקדשי אנגקור

נצא הבוקר להכיר את  סיאם ריפ. נהנה מביקור במתחם המיוחד של המקדשים – אנגקור טום – בירת החמר הקדומה שנבלעה בג'ונגל לפני מאות שנים. בבאיון, כאן נצא לצפות בפסלי הראש הענקייםמרפסת הפילים, מרפסת המלך המצורע. אחרי ארוחת הצהריים נבקר במקדש טא פרום היפהפה שבמשך מאות שנים שורשי העצים התמזגו עם אבניו הגדולות עד שהעץ והמקדש הפכו לישות אחת. אחה"צ נבקר בביה"ס לאמנויות המשמר את אמנויות הבמה המסורתיות של קמבודיה ומדי יום מגיעים אליו ילדים כדי ללמוד ולהתאמן במחול, מוזיקה ודרמה בסגנונות מסורתיים. נתארח בשיעור, נפגוש את התלמידים והמורים ונצפה בהופעה. לינה בסיאם ריפ.

יום 4: סיאפ ריפ – שייט באגם הטונלה סאפ

הבוקר נצא לשייט באגם הטונלה סאפ, בין כפרים צפים מיוחדים במינם. נבקר בכפר קטן שתושביו מתפרנסים מדיג. נמשיך את הסיור במקדשי אנגקור – נקנח בשעת שקיעה במקדש הגדול – אנגקור ואט. נתארח אצל משפחה מקומית להדגמה של בישול וייטנאמי וארוחת ערב. נלון בסיאם ריפ.

יום 5: סיאם ריפ - סייגון

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לשדה התעופה ונטוס לסייגון (הו צ'י מין סיטי). נאכל ארוחת צהריים וניפגש עם קבוצת נשים מיוחדת החולקות עבר היסטורי יוצא דופן. נסייר בעיר ככל שיותיר הזמן. ניסע למלון ונתארגן לארוחת ערב שבת. נלון בסייגון. 

 יום 6:  - סייגון -מחילות קו צ'י - סייגון

נשכים קום וניסע בבוקר לאתר מחילות קו צ'י - מערכת מחילות תת קרקעיות שנחפרה ב-1948 על ידי לוחמי גרילה ושימשה מסתור מפני התקפות האוויר והקרקע של הצרפתים. במלחמת וייטנאם המחילות שימשו להעברת מזון ונשק, הגעה לבתי חולים ומסתור. ניסע חזרה לסייגון, שברחובותיה עדויות לשלטון הקולוניאלי הצרפתי, נצפה על קתדרלת הנוטרדאם, נבקר בבניין הדואר המרכזי, במוזיאון המלחמה ובשוק הצבעוני הענק. נלון בסייגון. 

יום 7: סייגון - מקונג דלתא - קאן תו

בבוקר נצא בנסיעה לעבר הדלתא של נהר המקונג - "קערת האורז" של וייטנאם - אזור צבעוני ומהפנט של שדות אורז מוצפים, כפרים ציוריים, עצים טרופיים, שווקים צפים ותעלות. נבקר בשוק של וין לונג נשוט על נהר המקונג ובתעלות הצרות המסתעפות ממנו. נבקר בחוות דגים משפחתית ובמפעלים ביתיים שונים בהם מייצרים נייר אורז, סוכריות קוקוס, נודלס, סלי במבוק, כובעים ועוד. נלון בקאן תו.

יום 8: קאן תו - דננג - הוי אן

נשכים קום כדי להספיק להגיע בסירת מנוע אל השוק הצף של קאי רנג - השוק התוסס ביותר בדלתא. בשעות הבוקר המוקדמות כולם עסוקים במסחר והשוק מוצף בפירות, ירקות ותוצרת חקלאית מעולם אחר. נחזור למלון להתארגנות וניסע אל שדה התעופה. נטוס לדננג ומשם ניסע לעיירה הציורית הוי אן שהייתה בעבר עיר נמל חשובה של סוחרים סיניים ויפנים וכיום היא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. נצא לסיור בעיירה, נבקר בגשר היפניבבית הקהילה של פוקיאן, באחד מבתי הסוחרים השמורים ונשוטט להנאתנו בסמטאות הציוריות ובחנויות בין חייטים וגלריות. ארוחת ערב ולינה בהוי-אן.

יום 9: הוי אן

לאחר ארוחת הבוקר ניפגש עם אמנית מיוחדת, נסתובב בעיירה ונפוש קצת על חוף הים. לאחר מכן נצא לסיור שוק וסדנת בישול. נצא רגלית עם השף לשוק המקומי, נשוטט בין הדוכנים, נגלה חומרי גלם מעניינים ונהנה מריחות וממראות השוק. נחזור לסדנת בישול פעילה בה נראה איך מכינים מנות מהמטבח הוויטנאמי ונכין את חלקן בעצמנו. נאכל יחד את המנות הווייטנאמיות שבישלנו. נלון בהוי אן.

יום 10: הוי אן - דננג - הנוי

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לשדה התעופה בדננג ונטוס להנוי, עיר הבירה של וויטנאם. הנוי היא עיר קולוניאלית שבנייניה המרשימים הם עדות להשפעה הצרפתית ולתקופה הידועה בפאר שלה. נשוטט ברחובות הצרים ובסמטאות הקטנות היכן שפועלים בעלי מלאכה שונים ועסוקים בעמל יומם. נסייר ברחובותיה ההומים של העיר. נלון בהנוי.

יום 11: הנוי

נקדיש את היום לסיור בעיר הבירה. נבקר במתחם המאוזוליאום הענק של הו- צ'י- מין, מייסדה ומנהיגה של וייטנאם, פגודת-העמוד-האחד, הפגודה העתיקה בעיר ומקדש הספרות הקונפוציוני, שנבנה במאה ה-11 והיה גם האוניברסיטה הראשונה של וויטנאם. אחה"צ ניסע למפגש מיוחד בקרבת העיר. נחזור לארות ערב במסעדה. לינה בהנוי.

יום 12: הנוי - סאפה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע דרך נופיה הירוקים של צפון וייטנאם לעיר סאפה, עיר הנופש הידועה שנבנתה תחת השלטון הצרפתי. כאן נפגוש קבוצות של מיעוטים אתניים המשמרים את תרבותם ומסורתם בבגדים צבעוניים ובמנהגים. נצא לסיור רגלי לעבר מפלי הכסף הנופלים מגובה של 100 מטרים ונבקר בכנסייה ממנה נשקף נוף פנורמי של העיירה. נלון בסאפה.

יום 13: סאפה

ננצל את היום לטיול רגלי ולמפגשים עם נשות שבטי ההרים בבתיהן. לאחר הטיול הרגלי נתארח בבית לארוחת צהריים ונשוחח עם אישה מרתקת בעלת יוזמה ושאר רוח, שמעשיה משנים את החיים בכפר. נתרשם מחיי הנשים בכפר, נשלים את האירוח ונשוב לסאפה לארוחת ערב. לינה בסאפה. 

 יום 14: סאפה - הנוי

בבוקר נצא לעבר השוק הידוע באזור - שוק באק הא התוסס המציע סחורות שונות כולל עבודות יד של בני השבטים המקומיים. ניסע לעיירת הגבול לאו צ'אי בה נאכל צהריים ונמשיך בנסיעה להנוי. נלון בהנוי.

יום 15: הנוי - הלונג

בבוקר ניסע לעבר מפרץ הלונג, מאתרי הנוף היפים והמפורסמים בווייטנאם ואחד משבעת פלאי העולם. מימיו הצלולים של המפרץ מנוקדים באלפי איים/סלעים המבצבצים מן המים בשלל צורות, ובהם נקיקים ומערות. מהנוי ניסע למפרץ לאן הא - החלק הדרומי של מפרץ הלונג ונשוט במפרץ היפהפה. נאכל על הסיפון ונלון בסירה. 

יום 16+17: הלונג - הנוי - ת"א

נתעורר על הסיפון, נאכל ארוחת בוקר ונהנה מהמשך השיט. נעגון ונחזור להנוי. נשלים את הסיור בעיר ככל שיותיר הזמן. אחה"צ ניפרד מוויטנאם , ניסע לשדה התעופה של הנוי ונטוס בחזרה לישראל דרך יעד ביניים (ננחת בישראל בבוקר למחרת). 

מחיר :  4190$ למשלמות עד 1/9/19  לאחר מכן יעלה המחיר ל 4390$

תוספת לחדר יחיד 780$

המחיר כולל:

 -טיסות בינלאומיות

-טיסות פנים

-מלונות ברמה גבוהה

-ארוחות בוקר וערב במלונות או במסעדות מקומיות.

-כניסות לכל האתרים והביקורים כמפורט בתכנית

- סדנת בישול

- ביקור בבתים 

- שיט ולינה באוניית פאר  בהלונג ביי

 -מדריכה ישראלית מנוסה

-תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג לכל אורך הטיול

-דמי רישום וטיפול

-מסי נמל

-תשר לנותני השירותים המקומיים

-מים מינרליים

 המחיר לא כולל:

-ביטוח רפואי ומטען

-שתייה וארוחות שאינן כלולות בתכנית

-הוצאות בעלות אופי אישי

-אשרת כניסה וטיפול בוויזה לוייטנאם 

-אשרת כניסה וטיפול בוויזה לקמבודיה 

פרטים והרשמה:

רוני - 050-6575069

ניתן למלא פרטים כאן וניצור איתך קשר.

חיסונים

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה ללשכות הבריאות המחוזיות באזור מגוריך. פרטים באתר זה במידעון.

חשוב לדעת: וייטנאם עם כל הקסם שבה היא מדינת עולם שלישי. מפגש או פעילות שנקבעה, יכולים להשתנות וגם מזג האוויר עלול להשפיע על התוכניות. אנו נעשה הכול להצלחת הטיול ולקיום כל הפעילויות הרשומות, אולם יש לקחת בחשבון שהדברים נתונים לשינוי.

 לפרטים והרשמה רוני  050-6575069