טיולי נשים להודו

טיולי נשים להודו

הודו היא תת יבשת מופלאה ומרתקת. ערבוב מסחרר של צבעים, ריחות, תרבויות ודתות. בטיולים שלנו המטיילות מגלות את הודו דרך מפגשים ייחודיים ל"דרך נשית", סדנאות, פעילויות ומקומות מיוחדים שגילינו עם השנים. הטיולים להודו הם בתנאי 5 כוכבים וכל שנה יוצאים מספר טיולים במסלולים מנצחים, המשלבים גם את הפסטיבלים המיוחדים של הודו.
לרשימת הטיולים
טיולי נשים לוויטנאם-קמבודיה

טיולי נשים לוויטנאם-קמבודיה

בטיול לווייטנאם ולקמבודיה נכיר את החיים לאורך נהר המקונג ונבקר בשווקים באזור הדלתא, נכיר מקרוב את השבטים השונים באזורים הכפריים בצפון, נגלה את סייגון והנוי, נשוט בין הצוקים והמערות של הלונג ביי ונגיע גם לעיירה הוי אן בעלת הקסם המיוחד. בטיול משולבים מפגשים ייחודיים עם נשים וויטנאמיות מכל גווני החברה, סדנאות בישול ומופעי תרבות. נסיים את הטיול במקדשי אנגקור המפורסמים בלב הג'ונגל בקמבודיה.
לרשימת הטיולים
טיולי נשים וסדנאות בארץ

טיולי נשים וסדנאות בארץ

הטיולים של "דרך נשית" בישראל הם הזדמנות להישאר קרוב לבית אבל להרגיש בעולם אחר. זה יכול להיות בטיולי אוהלים, טיולי יום או טיולי סדנה בסופי שבוע. בטיולי האוהלים מגיעים למאהל בשטח, נהנים מאוכל טבעוני וטרי, נושמים טבע, אדמה וכוכבים ומשלבים טיולים קלים, ישיבה סביב המדורה ומה שמתחשק. סדנאות הסופ"ש הן סדנאות מודעות המשלבות כלים שונים עם שהות במקום יפה ומפנק, ארוחות וחברה טובה.
לרשימת הטיולים
הרצאות

הרצאות

לרשימת הטיולים

רוצה לצאת לטייל איתנו?