פסטיבל האור ופסטיבל והגמלים בהודו - הטיול מלא!

תאריך : 1/11/22 - 13/11/22

אתן הולכות להצטרף למיליוני אנשים שכבר התאהבו בתת היבשת המדהימה בעולם! הודו הססגונית, הסואנת, מלאת שמחת חיים ומרובת תרבויות עתיקות המשתלבות זו בזו בהרמוניה הטיול מתאים גם לנשים שומרות מסורת

פרטים והרשמה:
רוני - 050-6575069

יציאה - 1/11/22 

חזרה - 13/11/22

מדריכה - חגית אריאלי שיינפלד

 טיול נשים מיוחד במינו בשל שני פסטיבלים חשובים - פסטיבל האור בווראנסי על גדות הגנגס ופסטיבל הגמלים בפושקר. נטייל בחבל רגא'סטן בהודו, חבל המלכים והנסיכים (ראג' – נסיך, סטן-ארץ). נבקר במקדשים עתיקים, שווקים ססגוניים וארמונות מפוארים. נבקר באודייפור הרומנטית הידועה ביופיה בה דבק הכינוי 'ונציה של המזרח', בפושקר אהובת המטיילים בזמן פסטיבל הגמלים,  ניקח חלק בפסטיבל האור (דבדיוואלי) בווראנאסי - מראה מרהיב של המוני נרות על הגתות ובגנגס. חוויה של פעם בשנה ועבור מטיילים – (כנראה) של פעם בחיים, נבקר בטאג' מאהל, אחד משבעת פלאי עולם, בשווקים ובמקדש מיוחד בדלהי.

בטיול משולבים מפגשים אישיים עם נשים הודיות ומקומיים וסדנאות חווייתיות המעניקות טעימה מאורח החיים ההודי המיוחד.

יום 1 –  1/11/22 

טיסת לילה ישירה ת"א-דלהי (כך שנספיק להצביע)

 יום  3  -  2 - 

2/11- 3/11  -  דלהי אודאייפור 

ננחת בדלהי בשעות הבוקר, נמשיך בטיסה לאודאייפור . פירוש השם אודאייפור, היא עיר של זריחה והיא נחשבת לאחת הערים הציוריות והרומנטיות בהודו. לא בכדי כונתה אודאייפור "ונציה של המזרח". העיר שוכנת על גדות אגם פיצ'ולה וידועה ביופייה הרב. באודאייפור שני ארמונות מפוארים ומרשימים, סמטאות צרות וציוריות ובין היתר היא ידועה גם באמנות ציורי מיניאטורות מיוחדים.

יום 5 - 4 

4-5/11   פושקר - פסטיבל הגמלים

בימים הבאים נשהה בפושקר, עיירה ציורית קטנה המתפרשת סביב אגם הקדוש להינדים. פושקר אהובה על המטיילים בשל השוק הססגוני שבה. נגיע בזמן חגיגות הירח המלא של חודש קריטהא , אז לפי האמונה נמצאת פושקר בשיא קדושתה. המאמינים באים להיטהר באגם הקדוש. בו זמנית מתקיים בה יריד הגמלים המפורסם המושך אליו המוני מטיילים. ניקח חלק בפסטיבל, נשתתף בסדנת תופים, שיעור יוגה, בטקס פוג'ה, נסייר על גדות האגם. באחד הערבים נצא לחפלה מדברית להופעה של רקדנים ונגנים מקומיים. נשוטט בשוק הצבעוני בו ניתן למצוא בגדים ובדים ססגוניים, תכשיטים, מוסיקה. במוצא"ש ניסע לג'אייפור. נלון בג'אייפור.

יום 6

6/11 - ג'אייפור - דלהי

 ג'איפור הנקראת גם "העיר הורודה". עיר מיוחדת במינה בעלת מבנים ארכיטקטונים יפייפיים, המשרים תחושה של כניסה לחיי אלף לילה ולילה. מצפון לג'איפור נמצאת אמבר, בירתה העתיקה של מדינת ג'איפור. בשעות הבוקר נגיע למבצר אמבר הממוקם על צלע גבעה ומשקיף על אגם. נמשיך בשוק הססגוני, נצא לסיור בעיר, בשוק, בארמון הרוחות המפורסם.  בשעות אחה"צ ניסע לדלהי. נלון בדלהי.
 

ימים 7-9 

7-9/11   ווראנסי - פסטיבל האור (דבדיוואלי)

בשעות הבוקר נטוס לווראנסי הממוקמת על גדות נהר הגנגס ונחשבת לאחת הערים הקדושות ביותר בהינדואיזם ואחת הערים העתיקות בעולם (כ-3000 שנה). נצא בריקשות לעיר העתיקה, כאן נפגוש את עולי הרגל הבאים לרחוץ במימי הגנגס. נחגוג יחד עם המוני מאמינים את פסטיבל האור. מרהיב ומרגש!!!  נשוט בזריחה ובלילה  בסירה על נהר הגנגס ונצפה בהמוני הנרות הדולקים המשייטים על הגנגס.

וראנסי ידועה כמקום משכנם של יוצרים בתחום המוזיקה והמחולנצפה במופע מחול ומוזיקה בבית משפחהנסייר בשוק, במפעל לתעשיית משי, נשוט בשעת הזריחה בגנגס

בלילה של ה 9/11 נטוס לדלהי ונישן שם.

יום 10

10/11 - דלהי

את היום נקדיש לסיור בשווקים ובמקומות הייחודיים למטיילות "דרך נשית", מקומות אותם גילינו במסעותינו הממושכים. נבקר במקדש אקשרדהם, בבית חברה עיתונאית הודית מהמעמד הבינוני גבוה. נשוחח אתה על אורח חייה, נשאל אותה כל מה שמעניין אותנו לגבי נשים הודיות ומעמד האישה בהודו. נלון בדלהי.

ימים 11 - 12 

11 -- 12/11 - אגרה - טאג' מאהל

ניסע לאגרה, נבקר בטאג' מאהל, אחד משבעת פלאי עולם - המונומנט המרשים שבנה הקיסר שאה ג'אההון לאישתו האהובה. הטאג' יפה במיוחד (בשל האור המיוחד) בשעת הזריחה והשקיעה. נלון באגרה. במוצא"ש 12/11 ניסע חזרה לדלהי.

יום 13

13/11 - דלהי - ת-א 

נחגוג את הטיול במסיבה ולאחר מכן נעבור לשדה התעופה לטיסה חזרה לארץ.

למה כדאי לנסוע איתנו?

כי חשוב לנו שתיהני ונעשה הכל לשם כך. אנו חושבות על כל פרט: הקפדה מיוחדת על המדריכות, מתמחות בהודו ובעלות ידע רב.

מלווה הודית הדואגת  לכל הפרטים הקטנים (מעל 15 מטיילות)

בתי מלון בדרגת 5* (בפושקר מלון מורשת יפהפה)

אוטובוס תיירים חדיש וממוזג

 מפגשים וסדנאות מיוחדות

הכי חשוב - אווירה נעימה, מקבלת, מאפשרת ומשחררת.

 

מחיר בהרשמה מוקדמת עד ל - 1/8/22 - 4085 $

מחיר החל מה - 1/8/22 - 4235$

תוספת חדר ליחידה 1120$

כולל:

לינה על בסיס חצי פנסיון

טיסות ישירות להודו וחזרה (כולל מס נמל ודלק. שינוי במחיר יחול על הנוסעת)

3 טיסות פנים

נסיעות בתוך הודו-אוטובוס נוח וממוזג

טיפים לנותני השירותים בהודו

מדריך מקומי ומדריכ/ה ישראלי/ת

מלווה הודי (מעל 15 מטיילות, בנוסף למדריכים)

מים מינרליים בכל מהלך הטיול

חפלה מדברית

סדנת תיפוף בפושקר

מופע ריקוד מסורתי באודייאפור

שיט בסירה באגם פיצולה באודייאפור

השתתפות בטקס פוג'ה בפושקר

שיעור יוגה בפושקר,

מופע מחול ומוזיקה בווראנסי

 

המחיר אינו כולל:

שתייה והוצאות אישיות

אשרת כניסה להודו

חיסונים

ביטוח נסיעות - בריאות ומטען (חובה על הנוסעת לעשות זאת!).

טיפ למדריכה הישראלית כראות עינכן (נהוג כ - 4 - 5 $ ביום)

 

תנאי ביטול :

עד 90 ימי עבודה טרם היציאה -     150$ דמי רישום

30-90   ימי עבודה טרם היציאה -  25% מערך ההזמנה

14-29 ימי עבודה טרם היציאה -    50% מערך ההזמנה

3-13  ימי עבודה טרם היציאה -     75% מערך ההזמנה

יומיים או אי הגעה -                     100% מערך ההזמנה

 

חשוב לדעת: סוד קסמה של הודו עלול להיות לנו לעיתים לרועץ. הודו היא מדינת עולם שלישי, מפגש או פעילות שנקבעה, יכולים להשתנות. אנו נעשה הכל להצלחת הטיול ולקיום כל הפעילויות הרשומות אולם יש לקחת בחשבון שבהודו ההתנהלות היא שונה, לפיכך לא רשמנו את כל הפעילויות המתוכננות. התוכנית גדושה.

פרטים - רוני  - 050-6575069